Plno knih, plno tvrzení a mámení o dogmatu čísel, planet a jmen….

Co o vás prozrazuje vaše jméno?

Co o vás prozrazuje příjmení?

Co o vás prozrazuje životní číslo?

Co o vás prozrazuje , když máte Uran v 5. domě a když je Saturn v opizici k Marsu?

Vůbec nic….je to jen hra…hraní na ezoteriku…hraní na osud….vše to je paradigma. Česká ezoterika , tak jak ji vidíte všude je zlo! Prezentuje takové hovadiny, kterým by nevěřilo ani malé dítě. Pravé duchovní učení je o poznávání sebe a o cestě k Bohu – Existenci – Bytí!

Nejsou stejné 2 Marie, Lenky…nejsou shodné dvě životní 8…dokonce i trojčata mají každý jiný život, osud…ač stejná vibrace jména, přijmení, data narození…

Důležité je tvořit. Jak člověk tvořil v minulosti, to se manifestuje v přítomnosti.

Je potřeba milovat svůj rod, milovat sebe, poznávat sebe  a odčiňovat karmu . Schovávat za čísla , planety a další dogmata je úplně bezcenné !

Pravda je taková:

Jaký sis to udělal, takový to máš! a Jak si volal do lesa, tak se z něj ozývá! Za chyby i omyly se platí!

 Nikdo nedělá nic, co udělat nechce.

Je potřeba poznávat a přijmout odpovědnost za své jednání. Ezoterici nabízí laciná řešení, vymývají lidem mozek líbivými pseudoezoterními slovy, nefukčními rituály, práci s energií….a protože většina lidí spí, sahají po těchto berličkách, které vůbec nic neřeší! To člověk sám je energie…stačí jen zvědomovat!

Každý dospělý si vybírá svou cestu. Každý dospělý si vybírá toho, u kterého hledá pomoc, radu a vysvětlení bez ohledu na výše popsané.

Po letech práce s lidmi jsem pochopila, že svět chce být klamán a ke mně přichází jen lidé , kteří jsou připraveni na skutečnou pomoc a transformaci života a probuzení!