Konzultace

osobního rozvoje, duchovního charakteru

Potřebujete se o čemkoli poradit? :  Telefonické konzultace 

9 – 19 h každý den v týdnu včetně víkendů do 24 hodin!

otázky a odpovědi , výklad karet –  do 20 minut   / 1.000 Kč

konzultace, vhled, sdílení ,  diagnostika –  45 minut / 2.000 Kč  

Je někdy slovo jako mocný klíč, jenž otevírá zámky silné tak jako osud sám. Mám tu schopnost nalézt ten klíč a změnit váš osud, pokud jej chcete použít!

Akaša – kronika života a osudu
Akašické záznamy jsou energetické záznamy o každé duši a jejích minulých životech. Díky akašickým záznamům mohu nahlédnout do prvotní příčiny každého problému . Díky pochopení prvotní příčiny problému a následné změně myšlení, chování a postojů lze zcela změnit život.  Možnost číst z Akaši mají jen vyvolení!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

    Osobní sezení nahrazuje  on-line Skype  video , mesenger – objednávací lhůta 2 – 7 dnů

Mohu vám pomoci při jakémkoli problému z oblasti vztahů, práce – podnikání, financí, zdraví a somatizace, osobních trápeních…např. ztráta smyslu životu, existenciální krize, vyhoření, apod

osobní rozvoj – doprovázení – mapa života,  práce se stresem a bloky,  mentální mapování , sdílení, podpora

duchovní rozvoj – duchovní pomoc a  podpora 

sazba  :  2,5  hodiny / 5.900 Kč 

Skype program je součástí každého počítače nebo aplikace v telefonu.

   ………………………………………………………………………………………………

     Postup objednání služby:

Zašlete částku dle výběru na účet  222986872/0600 + VS: vaše telefonní číslo!! – budu na něj volat 

Poznámka u  plateb:  křestní jméno + datum narození, vhodné datum a rozmezí času konzultace – dopol, odpol, večer – nemohu zaručit přesný čas vzhledem k ostatním objednávkám – nebo heslo „IHNED“ př. KDYKOLI

V dnešní době je možné v internetovém bankovnictví zadat tzv. „okamžitou platbu“, která je bez poplatku a uhrazeno je i o víkendu! !

Budu Vás kontaktovat na zadaném telefonním čísle dle požadavků  do 24 hodin po připsání platby na účet.

 Uvedením data či hesla v poznámce k platbě dáváte výslovný pokyn, aby konzultace proběhla ve Vámi zvoleném termínu či do 24 hodin po úhradě ceny za konzultaci. Po provedené konzultaci již nelze od uzavřené smlouvy odstoupit. Více k průběhu konzultací a podmínkách jejich poskytnutí, reklamace a odstoupení viz Obchodní podmínky.

Pokyny:

*Připravte si přesné znění otázek dle preferencí a data narození * Délka konzultace je přesně vymezena, proto dobře zvažte množství otázek dle Vašich potřeb a pořadí preferencí. Poté již nelze rozhovor prodloužit.

* Pokud nejste kontaktováni v rámci zvolených časových období, pak se platba nepřipsala , nebo jste nesprávně (vůbec) uvedli telefonní číslo – kontaktujte mě emailem s údaji o platbě a vše vyřešíme.

* Do ciziny telefonické hovory neposkytuji – pouze skype .

Odpovědi – informace jsou „tady a teď“ a pokud tazatel nezmění myšlenky, emoce, postoje, chování a činy…bude nadále platit předpověď, predikce, vhled! Pokud je ochoten na sobě pracovat, transformovat se, pak se vývoj může měnit. Proto nemá smysl věštit více než na 1 rok.

O výkladu karet:

– Jedná se o způsob, jak určit, jak se  daná situace bude vyvíjet, zda je možné situaci zvrátit , zmírnit

– Je to vhled „teď a tady“ na danou situaci a na budoucí vývoj (láska, bohatství, práce, bydlení, soudní spory, duchovní poselství apod.)

– Přináší odpovědi na otázku proč a jak + diagnostika karmy,

  • jsou pomocníkem při rozhodování   Co se stane, když udělám (neudělám) to a to?  
  • Co se mám naučit?  Proč se něco stalo nebo děje…?
  • Jak mě daná osoba vnímá a co ke mně cítí?
  •  Jaké je poselství ze Zdroje – Vesmíru? apod.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny poskytované služby jsou konzultacemi v oblasti osobního rozvoje a  duchovního charakteru s využitím metafyzických a ezoterických metod a pomůcek. Služby nenahrazují odbornou lékařskou péči! 

On-line semináře pro další pochopení souvislostí zde : https://www.milujuanie.cz/seminare/

+

Skupinová práce –  projekt „Duchovní transformační  skupina“ 

slouží  k osobnímu sebevzdělávaní , osobnímu a duchovnímu rozvoji a probuzení formou informací – videa, vysílání, článků, atd. Pro lidi, kteří potřebují zmírnit nebo odstranit trápení, najít smysl v životě a v záležitostech, které se dějí, být lepší verzí sama sebe –   https://www.milujuanie.cz/