Život a tvorba

28.08.2017

Rovnováha je správně.

Celý život do 40ti let jsem hledala. Celý život se vyptávala - nedostala jsem odpověď....Šla cestou...dělala chyby...cítila se ztracená...na dně, zbytečná...odkopnutá...pak zase naopak bylo mi vše zdánlivě jasné. Nahoru dolu. Unikala jsem a hledala jsem...nacházela a pak polemizovala... nic nedávalo smysl.

Poznala jsem všechny obory EZO a DUCHOVNO...jednu dobu zcela pohlcená světským životem, pak v extrému duchovním.

Rovnováha je správně.

Když jsem našla a poznala Stvořitele - živou Existenci a jeho milost v roce 2009, přestala se bát své moci a síly, začala jsem používat vědomosti z mnoha oborů, své duchovní schopnosti ku prospěchu celku. Uzdravila jsem duši, tělo a celý rodinný systém a můj život se transformoval. Pak jsem z té euforie chtěla, aby každý ihned pochopil a tlačila jsem na pilu.

Dnes jsem umírněná! Chci vám sdělit - nic se nesmí přehánět....ani černá, ani bílá. Ani hmota, ani duchovno! Ani jedno, ani druhé.

Pokud jen čtete ezo knihy, pokud jen ezoterika...pak vězte, že to je únik od reálného života a hlavně ode sebe. . Dnes respektuji každého cestu....vím, že je v pořádku...že si má prostě nabít kokos.

Proto žehnám vaši cestě...a pokud si chcete ulehčit hledání....jsem tu pro vás...Skutečná, autentická , vědomá a bez příkras. Doporučuji vám cestu sebepoznání formou osobních setkání - duchovní skupina.

 Mějte se jak chcete a jak si zasloužíte, respekt k vaší volbě !

Miluju vás, Vaše Anie