O mně

Narodila jsem se jako Jana Anna Dimitrova, provdaná Vorlíčková a prozjednodušení jsem vybrala mediální jméno: kartářka Anie, která se stala i mou ochrannou známkou.

O ezoteriku , duchovno, magii , osobní rozvoj, karty se zajímám celý život. Po mém osvícení a poznání jsem začala poskytovat služby profesionálně v roce 2010.

Moje poslání je pomáhat s nejlepším vědomím a svědomím. Nesouhlasím s jakoukoli manipulací a odmítám psychologické manýry některých rádoby kartářek, pseudoléčitelů, kteří neléčí – jen zasvěcují do něčeho pomateného.

Jsem k dispozici jen lidem, kteří o to opravdu stojí! A uvědomuji si, že nejsem vhodná pro každého.

Mám otevřenou bránu do jiných světů- s jistotou poznám druh energie a patologie. Nejsem zastáncem léčby energií, pokud nezměníte svůj postoj, myšlení a cítění.

Jsem doslova odpůrce zasvěcování do energetických rádoby léčebných systémů. Jsem též odpůrce všech náboženství, náboženských fanatiků, sekt, ezoteroristů, slibovačů zázračných uzdravení , dogmat a paradigmat.

Mnoho ezoteriků pracuje s daty narození klientů coby hlavním pilířem karmy a osudu. Znovu a znovu se přesvědčuji, že toto není úplně podstatné..z hlediska karmy…za poslední roky jsem měla desítky případů dvojčat…každé s naprosto jiným osudem a dispozicemi. Např. jedno postižené, druhé dvojče zdravé . Jedno dvojče s těžkou obrnou, jako následek karmy z minulého života (sebevražda), druhé dvojče bez zátěže. Ze známých osobností mohu zmínit, že zpěvačka Iveta Bartošová má též dvojče a naprosto jiný osud, život a smrt. Pro mne z toho vyplývá, že ač znám numerku a tzv. karmické kódy..není nad napojení na Akášu a záznamy duší. Každá duše je individuální, ať se narodí ve stejný den a hodinu stejné matce a otci. Dále si tedy pojedu ve své linii…karet a individuálním přístupu…bez daností čísel a paradigmat.

Děkuji za pochopení a důvěru, přeju hodně štěstí ve všem vašem konání i nekonání 🙂

Důrazně upozorňuji, že jsem používala a nadále používám slovo Bůh ve smyslu Zdroj, Bytí, Universum a ne ve smyslu katolických či jiných náboženských dogmat!