Služba pouze on-line

Pohotovost - služba ihned

                                 každý den  9 - 21 hod.

    Klient je kontaktován okamžitě jak to bude možné ...

 konzultace 30 minut / 3.000 Kč

sezení - terapie 90 minut / 8. 800 Kč   

   Objednávka služby je platba předem na účet 193666609/0600 + VS telefonní číslo + poznámka u plateb: křestní jméno + datum narození klienta! + "ihned" . 

Platba zaslaná pomocí internetového bankovnictví tzv. "okamžitou platbou" se připisuje okamžitě i o víkendech, svátcích od 10 do 20.30 hodin. Běžnou platbou se částka připíše následující pracovní den v 10 hodin.

Po připsání platby kontaktuji klienta do 48 hodin -  konzultace buď začne ihned, nebo se domluvíme na času, který bude  vyhovovat. 

Nemohu zaručit vámi preferovaný čas  - mám další objednané klienty předem, další expres konzultace,   celodenní semináře - konstelace , apod. 

Zaručuji expres konzultaci nejpozději do 48 hodin od připsání platby.

Neposílejte potvrzení platby, je potřeba počkat, až se platba připíše. 

Prosím nepište mi dlouhé emaily, vše mi řeknete až při konzultaci samotné. 

Klient si připraví konkrétní  otázky nebo  téma - na začátku konzultace mi je sdělí. Poté dostává informace ...

Pomocí dialogu a výkladu karet , diagnostice poskytuji nasměrování, pomoc s rozhodováním, doporučeními.

Predikce poskytuji do 1 roku, dále to je neproduktivní.

Klient se dozví informace, které ví i zatím neví, neuvědomuje si je a budou přicházet v blízké budoucnosti, pokud situaci nezmění, nezvrátí.


Výklad karet je vhled "teď a tady" na danou situaci a na budoucí vývoj - jak se daná situace bude vyvíjet, jak dopadne, zdali je možné tuto situaci nebo výsledek zvrátit , zmírnit + co je vhodné pro to udělat.

Na konkrétní otázku co nejkonkrétnější odpověď, která je v dané chvíli k dispozici pro nejlepší dobro tazatele.

Netrefuji, ani nehádám...dokonale na 99% věštím osud nebo dávám vhled na situaci.

Pokud nejsou děje karmické či osudové, vše řečené je vývoj a tendence za předpokladu, že tazatel nezmění svůj postoj, myšlení - vzorce, emocionální schémata, víru, chování a energie. A to již je jen na mých klientech, na jejich vůli a ochotě na tématu pracovat v terapiích , apod.

Odpovědi, vhledy, rozbory jsou naprosto přesné. Odpovědi - vzkazy , které se váží k položené otázce jsou platné "teď a tady"...a budou platit do doby, dokud se záznam nepřepíše, nezmění vlivem např. změny postojů, terapií, konstelací, nabalení karmy, odčistění karmy, apod.!