Telefonní konzultace

Okamžitá pomoc bez cestování.

Okamžitá pomoc – poradenství bez cestování  9 – 21 hodin

Konzultace po telefonu každý den  ihned po příchodu platby! 

výklad karet, poradenství, diagnostika,  vysvětlení, posunutí….rozpletení 

                30 minut  /  2. 500 Kč

Platba na účet č. 193666609/0600, VS telefonní číslo  + do pozn.  křestní jméno + datum narození,  preferenci doby hovoru –  dopol, odpol, rozmezí času  (9 – 11)  apod. Po připsání platby na účet bude klient  v nejbližší době  kontaktován a  pokud to  bude možné z jeho strany začne konzultace! Pokud ne – dostane nabídku na jiné časy  později.

* Výklad karet (predikce)  je způsob  jak určit „teď a tady“, jak se daná situace bude vyvíjet, zda je možné situaci zvrátit nebo zmírnit (případně jak), které z možností volby je pro vás nejschůdnější + diagnostika karmy  *

Klient si připraví ještě před konzultací přesné  znění  otázek dle preferencí, tužku a papír na zapisování odpovědí a rad. Zajistí klid při hovoru . Na začátku konzultace položí otázky v pořadí dle potřeb, poté ve vymezeném předplaceném časovém úseku dostane odpovědi, rady.  Nelze nahrávat  konzultace – ruší to  napojení na Ákášu.

Ákášické záznamy jsou energetické záznamy o každé duši a jejích minulých životech. Díky ákášickým záznamům existuje možnost nahlédnout do prvotní příčiny každého problému – ať nemoci, finance, vztahů , atd. Díky pochopení prvotní příčiny problému a následnému probouzení a pochopení dochází přirozeně ke změně myšlení, chování,  postojů a lze zcela změnit život. Čtení ákášických záznamů probíhá v rozšířeném stavu vědomí . Duchovní a mentální klíč  ke knize osudů  a možnost číst z Ákáši mají jen vyvolení. Zde v Univerzu jen jeden zdroj informací – Ákáša a jediná léčebná energie – světlo a láska . Více na mých konzultacích a konstelacích na živo: 🙂 Probouzím a miluji !

Do ciziny telefonické konzultace neposkytuji.

Pokud jste v cizině je možnost  využít službu písemnou a zaslat platbu v české nebo cizí měně info viz „písemná věštba“ .