Transformační duchovní skupina

vzdělávací a poznávací projekt 

Chceš najít Pravdu a Poznání ? 

Odhalit mystérium? Vstup k nám do skupiny!

Skupina je určená pro připravené!

Slouží k osobnímu sebevzdělávaní , osobnímu a duchovnímu rozvoji a probuzení formou informací - videa, vysílání, článků, atd. Pro lidi, kteří potřebují zmírnit nebo odstranit trápení, najít smysl v životě a v záležitostech, které se dějí, být lepší verzí sama sebe !

Průvodcem na cestě k poznání, vědění a učení je Anie .

Co můžete v tomto projektu a  účasti probíhající v uzavřené skupině očekávat?

- pravidelné autorské články o aktuálním dění

- duchovní poselství

- prezentace duchovních a mystických zákonů

- vedení na složité duchovní cestě každého z vás až k probuzení

- praktické zkušenosti z dlouholeté profesionální praxe formou videí a živých vysílání

- získání klíče od dveří ke skutečné ezoterice, magii, hermetice a dalším spirituálním vědám, které nejsou určeny běžné veřejnosti!

- spoustu praktických osvědčených rad z oblasti světského žití a duchovního Bytí!

- najdete zde i všechny potřebné znalosti k úspěšnému životu - osobní rozvoj!

- zajímavé ankety, společné modlitby, atd

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina je určena pro jakoukoli soukromou osobu , která důvěřuje lektorovi a průvodci v jedné osobě na základě osobní zkušenosti, doporučení nebo vedení své duše.

Obrovskou devizou je, že máte kdykoli a odkudkoli přístup k poznání po celém světě!

Máte-li zájem stát se rozvíjet po všech stránkách a stát se součástí uzavřené duchovní skupiny a získat tak přístup k jedinečným a jinde nepublikovaným poselstvím známé vědmy Anie kartářky a proniknout tak hlouběji do učení , získat její cenné zkušenosti a poznání , ulehčit si cestu z karmického kruhu utrpení a nevědomosti vstupte mezi nás!

Cena za účast - 6 měsíců / 3.000 Kč


Postup objednání:

1) vyplňte formulář - viz níže

A SOUČASNĚ

2) zašlete platbu do 3 dnů od přihlášení na bankovní účet 222986872/0600 + VS (do poznámky k platbě uveďte své příjmení a datum narození). V opačném případě se přihláška stornuje.

Možnost přístupu IHNED: zaškrtnete-li ve formuláři heslo IHNED, bude Vám přístup do FB skupiny umožněn do cca 24 hodin od zažádání o přijetí (přesné pokyny obdržíte emailem po příchodu platby na účet).

Souhlasem v poli IHNED dáváte výslovný pokyn k tomu, aby byl přístup ke skupině poskytnut bezodkladně. V opačném případě obdržíte přístup k projektu (přijetí do  skupiny) po uplynutí 14 dnů od uzavření smlouvy.

Do duchovní skupiny se tedy dostanete po splnění obou podmínek - přihláška + platba!

Není možné přijetí na splátky, se slevou ani zdarma!

Více o projektu, podmínkách jeho poskytnutí, možnostech reklamace, odstoupení naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Odesláním formuláře berete na vědomí, že budou Vaše osobní údaje zpracovány za účelem možnosti uzavření smlouvy a plnění závazků z této smlouvy vyplývajících. Více k tomuto v sekci Ochrana osobních údajů.

Upozornění - zneužití formuláře k zasílání vulgárních, výhružných či jinak obtěžujících zpráv, se zakazuje. Objednávkový systém automaticky uchovává IP adresu, ze které byl každý jednotlivý formulář odeslán.

Když je žák připraven, učitel nebo průvodce se dostaví !