Vzkazy odjinud

Vzkazy odjinud

Dozvíte se přesně to, co potřebujete!!! 

Písemná sdělení a vzkazy odjinud do 24 hodin

Netrefuji a nehádám, načítám informace ze Zdroje .

Postup:

1) do formuláře níže zadejte údaje a vyberte, od koho si přejete podporu

2) zašlete platbu 500 Kč na 193666609/0600 + VS datum narození 02051978

Odpověď - vzkaz dostáváte po připsání platby na účet na email v podobě stručného textu tak, jak mi bylo sděleno a jak je potřeba . 


*  v případě, že nebude možné se s předkem spojit, nebo předek nebude mít žádný vzkaz, sdělení - navážu spojení s jiným předkem

do pozn. je možné napsat, čeho nebo koho se mám vzkaz týkat

** V případě výslovného pokynu Klienta k zahájení služby před dobou k odstoupení od smlouvy zaškrtnutím pole IHNED v objednávkovém formuláři, bude služba poskytnuta do 24 hodin od připsaní platby na účet. V opačném případě až po uplynutí 14 dnů.

U této služby není možné pokládat doplňující otázky.

V případě jiných otázek a dotazů je nutné objednat si telefonickou konzultaci.


Nebude-li objednávka uhrazena do 2 dnů - dojde ke stornu.

Úhradou částky a vyplněním objednávky výslovně souhlasíte s tím, aby se věštba začala zpracovávat ihned. V tomto případě klient nemá možnost od smlouvy odstoupit!

Pokud nedostane klient odpověď do 3 dnů :

- napíše email - upomínku na aniekartarka@seznam.cz (jiná reklamace se neuznává) - uvede křestní jméno, datum narození a zároveň sken, foto v příloze -potvrzení o uhrazení platby.

- platba se nemusela připsat (špatně zadané číslo účtu) , neodeslal se v pořádku formulář , klient nesprávně vyplnil kontakt - svůj email nebo se Poskytovatel poprvé spletl sám :-)