Informace z odjinud

28.09.2023

Pokud je bytost, která ověřitelně umí načítat lidské osudy, pak většinou tvrdí, že čerpá informace z Ákášické kroniky..

Ákáša je tzv. knihovna lidstva , kde jsou  záznamy o všech duších a o všem dění v minulosti, přítomnosti i buducnosti v nefyzické rovině. 

Po 40 letech bádání a práce s metafyzikou , s více než 14 letou praxí s regresivní terapií a konstelací, konstatuji, že já informace nečerpám z této kroniky, nýbrž jednak z pramenů lidské duše a osobního a kolektivního nevědomí , druhak ze sféry, které prostě mohu říci jen "Božské vědomí". 

Duchovní učení a poznání vychází z téze: "Žádná věc nikdy nevzejde z ničeho." - tedy že žijeme následky a duchovní a metafyzické principy.

Když se mě klienti nebo lidé ptají, na to , co ukazují karty, odpovídám že karty ( u mě Tarot) jsou jen ezoterní pomůcka a zkratka, důležitý je člověk- prostředník, který obrazy karet - informace přináší.

Proto se také stává, že laici a začátečníci, kteří mě viděli a vidí vykládat karty a komentovat obrazy, se ohrazují, že ta či jiná karta znamená úplně něco jiného než říkám :-)

Víte, naučit se významy karet jako cvičená opice , zvládne každý. Nejde tu o teoretické významy karet, jde tu o spojení s nefyzickým světem. 

Hodně povolaných ( v tomto případě tisíce lidí znají významy karet), ale jen pár Vyvolených umí skrze třeba i prázdné karty přinášet relevantní informace a tím zprostředkovávat informace tazateli. 

Proč?

Je potřeba duchovní a morální vyspělosti, je potřeba mít skutečný dar tzv. "charismatu". 

Teorie jsou k ničemu, jen praxe a výsledky ukazují, kdo je skutečný prorok, věštec, mystik a kdo si na něj jen hraje a tak oblbuje nevědomé lidi.

S vědomím, že to tak je

Anie kartářka a duchovní průvodce