Deprese

31.08.2021

Víra versus deprese...

Deprese (vynechme reaktivní) je stav, kdy člověk a jeho duše ztratila radost a naději. Deprese je stav smutku a beznaděje. Deprese je stav bezvůle a lhostejnosti k budoucnosti, který může přecházet v úzkost a ztrátu perspektivy. 

O depresi bylo napsáno tisíce odborných knih a publikací. Novodobá psychiatrie léčí tento stav antidepresivy, která mají vedlejší účinek deprese a úzkosti a která mají údajně doplnit chybějící serotoniny. To je ovšem důsledek, který neřeší příčinu. Navíc tyto léky jak jsem snad tisíckrát opakovala potlačují emoce a z člověka je chodící a spící bytost , která má dále v důsledku toho oploštělé vnímání pozitivních emocí, o prožitcích sexuálního potěšení ani nemluvě. 

 Každý takový stav duše a vědomí se dá změnit...ovšem ne léky a náhražkou, tzv. únikem...např. alkohol, drogy a další závislosti. A závislost je vlastně slabost a démon v nás...a jsme u víry. 

Pokud začneme věřit v sebe, ve spravedlnost, v zákony vesmíru a nejlépe i Boha - démony oslabíme...Je to sice boj...ale dá se vyhrát. 


Jak uvěřit, skutečně uvěřit? 

To je přátelé ta otázka, kterou si často pokládám...jak dokázat...jak ukázat tu cestu a pak tam klienta či spřízněnou duši dovést bez manipulace a vymývání mozku o andělech, energiích a další zprofanovaných ezoterických žvástů. Zde teoreticky  nepochodím...proto tedy zkuste hledat to světlo autenticky na živo se mnou nebo s tím, komu můžete důvěřovat. 

Budu se na vás těšit..Anie