Placené služby

09.01.2023

Tento článek jsem se rozhodla napsat pro ty, kteří se cítí ukřivděni , že nabízím svou erudovanou pomoc a služby za předem sjednanou cenu.

Opravdu netuším - tedy tuším, ale nechci být krutá - Proč lidé , kdy řeknu nebo napíšu : "Jsem tu vždy pro vás,"  zatím zároveň slyší...zadarmo. To jsem nikdy neřekla, ani nemyslela. Zadarmo je tu pro nás všechny Bůh, ke kterému lidi stále vedu!

Pro neznalé , ekonomicky nevzdělané : cenu zboží, služeb určuje poskytovatel na základě poptávky. V mém případě se neplatí za službu jako takovou, ale za můj čas, který věnuji individuálně bytosti. A času já skutečně nemám na rozdávání...můj den má úplně stejně 24 hodin jako ten Váš.

Je pouze na klientech, koho služby využívají a za jakou cenu. 

Poskytovatel dává nabídku, zákazník se rozhoduje svobodně a nabídku nemusí využít. Může se rozhodnout pro jiného odborníka, pro pomoc laika, nebo využít profesionálů , kteří pracují ve státních institucích a jsou tam od toho placení.

Všechny ty diskuze o cenách mi přijdou opravdu uhozené. Diskutuje normální člověk s řemeslníky , s právníky, v obchodě? Chodí diskutovat se zubařem, když implantát stojí cca 40.000 Kč?!    Těžko!

Případně padají argumenty typu, že mám dar od Boha, a proto mám pracovat zdarma.

 To je neobvyklejší , nejstupidnější argument, jaký jsem kdy slyšela. Takto argumentují lidé, kteří pro druhé zdarma nepracují, ale požadují to po mně. Zdarma pracují amatéři, já jsem s dovolením profesionál.

 Jako takový také posoudím, kolik denně zvládnu poskytnout služby, aby byla stále kvalitní. Sama posoudím, co ještě fyzicky a psychicky zvládnu. Nějak se to korigovat musí.

Nelze nárokovat služby se slevou, zdarma. Ty ať každý člověk nárokuje u institucí, úřadů a všech , kteří mají ze zákona povinnost, a které všichni platíme ze svých daní.

Z duchovního hlediska, nechť si nikdo nehraje na Boha....jen ten nás bude po zásluze posuzovat.

Pro nevědomé, neznalé duchovních zákonů platí: Rovnováha

Nelze jen nastavovat dlaň a brát. Vždy ve Vesmíru je výměna energií.

Příklady:

1) Byl dnes u mě instalatér 30 minut, vyčistil ventil a naúčtoval 3 000 Kč....tomu říkám expert. Jsem mu taky mohla říct....Je to vaše cesta, proč to neděláte zdarma?" Co by na to asi řekl?

2) Před měsícem jsem si zabouchla dům. Byla neděle večer. Volala jsem zámečníka non-stop. Přijel za 30 minut, otevřeno měl za 2 minuty a cena? 3.800 Kč....měla jsem mu začít nadávat, proč neobjíždí klienty po nocích zdarma? Co by si asi myslel? Že jsem doma na propustce z blázince!!!

3) Pokud máte  krizi a zároveň nedostatek financí, obraťte se, prosím na krizová centra + krizové linky zdarma.

Linka první psychické pomoci (Cesta z krize): 116 123 (nonstop), ZDARMA 

Mě nesuďte...mám úplně čisté svědomí. 

Víte proč? 14 let denně pomáhám lidem a nemám čas na nic jiného...obětovala jsem se.

Co byste dělali vy samotní, kdyby se na vás denně obrátilo 50 lidí? Nad tím se kritici nezamýšlí.

Já si nemyslím, že mám spasit celý svět a celou Planetu...nebo zrovna někoho, kdo chce a nechce zaplatit! Toto po mně vyžadovat je holé sobectví.

Neznám opravdu nikoho , kdo by pracoval zdarma. Dokonce ani jeptišky ani kněží ne. Mají své platy a bydlí grátis v palácích!  

S čistým svědomím prohlašuji, že jsem roky hledala mecenáše, který by vše zařizoval, platit, živil mě, poskytoval servis a já bych jen věštila a stavěla konstelace, přednášela. Až se někdo takový najde...moc ráda budu dělat samaritánku. 

Zatím se nikdo nepřihlásil a tak to asi nemá být. Je to tak! Co naděláme? :-)

S pokoru k sobě samé

Anie

p.s. Já jsem Bohu neslíbila, že budu lidem pomáhat zadarmo a do smrtelného vyčerpání. To opravdu ne. Ono je to stejně marné...chytrého nakopni, dubanovi nic nevysvětlíš....