Pohotovost po telefonu ihned

Výklad karet on-line

 každý den včetně víkendů, svátků  8 - 21 hodin

cena :  20 minut / 1.400 Kč 

Objednávka je platba předem na účet 193666609/0600 + VS telefonní číslo + poznámka u plateb pro příjemce : křestní jméno + datum narození klientadobu času konzultace ( dopol, odpol, 9 - 15, 16 - 19h, apod. ) nebo "kdykoli".

Platba zaslaná pomocí internetového bankovnictví tzv. "okamžitou platbou" se připisuje okamžitě i o víkendech, svátcích od 10 do 20 hodin. Běžnou platbou se částka připíše následující pracovní den v 10 hodin. 

Klient je kontaktován okamžitě , jak to bude možné po připsání platby -  nejpozději do 48 hodin .


Jak to probíhá? 

Tazatel- klient mi sdělí, co jej zajímá - tedy pokládá konkrétní otázky . Doporučuji si otázky předem připravit. U hovoru si dělat poznámky.

Čím konkrétnější otázku položí, tím konkrétnější je odpověď, která je v dané chvíli k dispozici pro nejlepší dobro tazatele. Připravte si data narození osob, na které se budete ptát.

Vždy musím vědět, o co klientovi jde, co by chtěl on sám.

Jde o načtení situace "teď a tady" , tedy z čeho vycházíme a co se stane, když ...

Ptát se může na cokoli - minulé životy, minulost, vhled na současnost, vývoj budoucnosti , nejlepší rozhodnutí, diagnostiku karmy, energetiky, atd. Věštba je vždy max. do 1 roka - dále to je neproduktivní !

Klient dostává prostřednictvím karet informace, je potom na něm, co s informací udělá. 

Výklad karet je vhled "teď a tady" na danou situaci a na budoucí vývoj - jak se daná situace bude vyvíjet, jak dopadne, zdali je možné tuto situaci nebo výsledek zvrátit , zmírnit + co je vhodné pro to udělat. Zda Vaše přání a touhy, tak jak si přejete, mohou a budou naplněny.

Netrefuji, ani nehádám...dokonale na 99% věštím osud nebo dávám vhled na situaci. Načítám morfoinformační pole bytostí a osud načítám ze Zdroje, tzv. Ákáši!

Pokud nejsou děje karmické či osudové, vše řečené je vývoj a tendence za předpokladu, že tazatel nezmění svůj postoj, myšlení - vzorce, emocionální schémata, víru, chování a energie. A to již je jen na mých klientech, na jejich vůli a ochotě na tématu pracovat v terapiích , apod.

Odpovědi, vhledy, rozbory jsou naprosto přesné. Odpovědi - vzkazy , které se váží k položené otázce jsou platné "teď a tady"...a budou platit do doby, dokud se záznam nepřepíše, nezmění vlivem např. změny postojů, terapií, konstelací, nabalení karmy, odčistění karmy, apod.!