Potřebujete pomoc?  Radu?  Informace?  Útěchu? Sdílení? 

Konzultace - poradenství on-line

pohotovost po telefonu   

do 48 hodin expres  

každý den v týdnu   9 - 19 hodin

Trápíte se dokola s něčím, s čím nejste sami schopni pohnout?

Neumíte přijmout nějakou životní situaci? Zajímá vás vývoj nějaké vaší situace? 

Společně najdeme  řešení vašeho problému, trápení nebo odpovědi na otázky - vztahy, práce, zdraví , karmická zátěž, sebepojetí,  trápení - ztráta smyslu životu, existenciální krize, vyhoření, nesmíření se situací, jiný chronický či akutní problém. 

Nasměruji vás k řešení, pomohu se rozhodnout v souladu s duší .

K hledání odpovědí , informací používám moudrost zažitého a poznaného, orákulum a mentální napojení.

 -  do 20 minut / 1.000 Kč    -   45 minut /   2.200 Kč 

 konzultace - terapie 90 minut / 3.500 Kč

   Objednávkou je vždy platba předem na účet 193666609/0600 + VS telefonní číslo + poznámka u plateb: křestní jméno + datum narození klienta (s kým budu konzultovat), preferovanou dobu = dopol, odpol nebo slovo KDYKOLI, IHNED. 

 Pokud klient použije tzv. "okamžitou platbu" - částka se připíše na účet ihned a to i o víkendu.

Pokud odesílá klient platbu běžným příkazem k úhradě - platba se připíše následující  pracovní den. 

Klient je kontaktován  po příchodu platby telefonicky do 48 hodin . 

  Pokud telefonní hovor nezvedne, nebo je obsazen  zasílám sms.  Pokud nebude klient kontaktován dle avizované doby, napíše email - platba se nemusela připsat, nebo se nesprávně uvedl VS - telefonní číslo.

Pro výklad karet platí :

Mé výklady jsou teď a tady. Netrefuji a nehádám - načítám morfoinformační pole bytostí!

Výklad karet do budoucnosti není neměnné dogma! Pokud nejsou děje osudové, vše řečené je vývoj, tendence a směr, za předpokladu, že klient nezmění svůj postoj, myšlení, emoce, víru, chování a energie. Predikce jsou max. do 1 roku.

Poskytovatel služby výslovně nesouhlasí, aby byl při poskytování služeb - konzultace  pořizován klientem či třetí osobou audiozáznam či bylo prováděno jakékoliv obdobné zaznamenávání telefonických hovorů. 

 Klient si řečené může průběžně zapisovat.


Poskytované služby jsou konzultacemi v oblasti osobního rozvoje a duchovního - spirituálního  charakteru s využitím metafyzických a ezoterických metod a pomůcek. 

Nejsem lékař, ani lékařské zařízení. Všechny poskytované služby proto nenahrazují lékařskou péči. Služby mohou býti doplňkem na životní cestě, kdy pouze světské je nedostatečné! 

Nenesu odpovědnost k žádné osobě tím, že podám  duchovní radu, informaci či doporučení. Konzultace jsou informační - o svém životě rozhoduje klient!

Mám zájem pomoci každému klientovi, který se na mě obrátí. Jsem k dispozici v rámci mých  pravidel. Zdarma ani se slevou se služby neposkytují - není na to kapacita.