Potřebujete se o čemkoli poradit?

Služby - telefonické konzultace

 poradenství, vhledy - věštby, diagnostika, sdílení

 každý den - ihned  do 48 hodin od příchodu platby

pracovní doba: 9 - 19 h

- 20 minut / 1.000 Kč

- 45 minut/ 1.900 Kč 


- určení osudu, cest a diagnostika, plán vaší duše, příčina nemoci a možnosti uzdravení, vývoj a věštba budoucnosti v jakékoli oblasti dle vašeho určení, diagnostika karmy a biopole (aura)- např. kletba, bloky, karmické vlivy, negativní programy, důvody překážek, stav a vývoj partnerství, pojmenování problému, pomoc s rozhodnutím, atd.

Zodpovím na otázky proč, jak, kdo, kdy, co 

O výkladu karet:

- Jedná se o způsob, jak určit, jak se daná situace bude vyvíjet, zda je možné situaci zvrátit , zmírnit

- Je to vhled "teď a tady" na danou situaci a na budoucí vývoj 

- Přináší odpovědi na otázku proč a jak + diagnostika karmy

- pomocník při rozhodování Co se stane, když udělám (neudělám) to a to?

- Co se mám naučit? Proč se něco stalo nebo děje...?

  • Jaké je poselství ze Zdroje - Vesmíru? apod.

Odpovědi - informace jsou "tady a teď" a pokud tazatel nezmění myšlenky, emoce, postoje, chování a činy...bude nadále platit předpověď, predikce, vhled! Pokud je ochoten na sobě pracovat, transformovat se, pak se vývoj může měnit. Proto nemá smysl věštit více než na 1 rok.

*Připravte si přesné znění otázek dle preferencí a data narození 

* Délka konzultace je přesně vymezena, proto dobře zvažte množství otázek dle Vašich potřeb a pořadí preferencí. Poté již nelze rozhovor prodloužit. 


On-line konzultace a pomoc po skypu 

Mohu vám pomoci při jakémkoli problému z oblasti vztahů, práce - podnikání, financí, zdraví a somatizace, osobních trápeních...např. ztráta smyslu životu, existenciální krize, vyhoření.

Řešení Vašich problémů, starostí, beznadějí a bezmocí pomocí osvědčených postupů.  

Cena:  1,5 hodiny / 3.300 Kč - 2 hodiny / 4.400 Kč - 2,5 hodiny / 5.500 Kč .  

Objednávkou je platba předem na účet.

Postup objednání služby:

Zašlete částku dle výběru na účet 222986872/0600 + VS: vaše telefonní číslo!! - budu na něj volat .

U plateb ze zahraničí IBAN: CZ4006000000000222986872, SWIFT kód BIC : AGBACZPP + emailem info.

Poznámka u plateb: křestní jméno + datum narození, vhodné datum a rozmezí času konzultace - dopol, odpol, večer - nemohu zaručit přesný čas vzhledem k ostatním objednávkám - nebo heslo KDYKOLI

V dnešní době je možné v internetovém bankovnictví zadat tzv. "okamžitou platbu", která je bez poplatku a uhrazeno je i o víkendu! !

Budu Vás kontaktovat na zadaném telefonním čísle dle požadavků do 48 hodin po připsání platby na účet.

Uvedením data či hesla v poznámce k platbě dáváte výslovný pokyn, aby konzultace proběhla ve Vámi zvoleném termínu či do 48 hodin po úhradě ceny za konzultaci. Po provedené konzultaci již nelze od uzavřené smlouvy odstoupit. Více k průběhu konzultací a podmínkách jejich poskytnutí, reklamace a odstoupení viz Obchodní podmínky.

* Pokud nejste kontaktováni v rámci zvolených časových období, pak se platba nepřipsala , nebo jste nesprávně (vůbec) uvedli telefonní číslo - kontaktujte mě emailem s údaji o platbě a vše vyřešíme.

* Do ciziny telefonické hovory neposkytuji - pouze tak, že klient volá sám v domluvený čas nebo skype pro delší hovory, př. písemnou formou.


Vezměte prosím na vědomí, že všechny poskytované služby jsou konzultacemi v oblasti osobního rozvoje a duchovního - spirituálního  charakteru s využitím metafyzických a ezoterických metod a pomůcek. 

Služby nenahrazují odbornou lékařskou péči!